LIMITY Plzeň
Oficiální prezentace plzeňské rockové skupiny

Historie

Historie této sestavy je celkem jednoduchá. Píše se rok 2009 a první krůčky nápadu se realizují - kde jinde než v hospůdce V Podlesí, kde se sešel na obvyklé posezení na "jedno" Roman s kamarádem Petrem. Petr je sice kytarista, ale protože nebyl žádný basák na obzoru, bere do ruky basovku a kupuje nadupaného Ampega. První vážnější zkoušení nastalo v červenci 2009 , kdy jsme přizvali do sestavy kamaráda Martina Škoulu coby zpěváka a bubeníka Jirku Bavra Lokajíčka, známého zejména z působení ve skupině Odyssea. Následovalo secvičení několika vlastních věcí a začlo se koncertovat.

Perličkou bylo, že nejdéle nám trvalo vymyslet název. Vlastně jsme začali zkoušet a o název jsme se začali starat až když ho po nás vyžadoval pořadatel našeho prvního koncertu kvůli propagaci. Několikrát jsme se z tohoto důvodu sešli na pracovní poradu V Podlesí, ale pokaždé jsme ale odcházeli "společensky unaveni" a bez výsledku.
Nakonec jsme náš první festival odehráli pod pseudonymem a rozhodnutí o názvu padlo až po něm.

Jak už to ale v kapelách bývá, v listopadu 2009 dochází k první vážnější změně v sestavě - po dohodě odchází bubeník Bavr + navíc Petr Hejl ohlásil že se mu začínají více křížit termíny s jeho druhou kapelou s kterou hrál souběžně  a to nikdy není dobrá vize do budoucna. Takže jsme všechny změny řešili naráz a aktuaální sestavu se můžete dozvědět v sekci Členové. Všem bývalým členům i zde nezmíněných, tímto  ještě jednou děkujeme. 

A dál už to není historie, ale současnost ...