LIMITY Plzeň
Oficiální prezentace plzeňské rockové skupiny

ČlenovéRoman Miškovčík 


roman.jpgHraje kytaru, v LIMITY je zakládající člen, píše hudbu k písním, semtam nějaký text, vyřizuje kapelní věci a spravuje web. Hudebním zaměřením  má dost široký záběr - Rock, blues, folk, bluegrass aj.  V minulosti stál u vzniku, hrál  nebo hostoval v mnoha kapelách a projektech. 

Z dalších nástrojů si rád zahraje na 5ti strunné banjo, občas na kontrabas.

Nástroje: Gibson Les Paul, Martin D 28. Aparát: Marshall JCM 800 a Box Marshall 2x12 
Martin Škoula


martin.jpgZpěv. Martin mimo to že v LIMITY zpívá a občas hraje doprovodnou akustiku v baladách, hlavně píše texty. Co se týká naší tvorby , doplňuje se s Romanem, který zas obstarává muziku. 


Také je to člověk mnoha tváří - středoškolský učitel, kouzelník, řezbář - nejraději řeže loutky, mariášník, šachista ap. Má rád moravské víno a z oblíbených skupin to u něj má za dobře třeba Lucie, Bárta a Čechomor. Jo a hraje prý taky na tahací harmoniku, ale to jsme ještě neověřili.
Honza Knapp


Honza Knapp.jpgBasová kytara. Honza se k nám v r.2021 vrátil po několikaleté pauze. Hraje na Precision bass a aparát: Ampeg, EBS. Z kapel dříve působil i v: Fregata, Mortal Destiny, Děda Lebeda, Trio Rozvrat  

  


 

Honza Pavel - Hany

Honza PAVEL.jpg Bicí a rytmika. Hraje na bicí složené z dílů PREMIER+ Zildjian + Gibraltar + Sonor. Hrál dříve v kapelách - Pátý přes devátý, The Suřík a Simply Better a nejraději má rock a big beat